Resort Javorník

Naplnením investičného zámeru investora vzniklo nové luxusné bývanie v očarujúcej prírode.

Moderná architektúra citlivo zasadená do horskej prírody

Nový Resort Javorník

1.ETAPA - Výstavba a predaj apartmánov - Rezidencia A - UKONČENÉ / PREDANÉ

V novovybudovanom apartmánovom dome si našlo 12 majiteľov svoj druhý domov na horách. Každý apartmán je výnimočný a je zariadený podľa vkusu a požiadaviek svojich majiteľov.

Resort Javorník - Rezidencia A

Výstavba 1.etapa

Prístavba je vhodne začlenená do existujúceho územia, v súlade s urbanistickými, environmentálnymi, architektonickými zásadami a požiadavkami ochrany prírody s minimalizáciou negatívnych vplyvov ...

Kvalitná a nadčasová

Moderná architektúra

Novostavba - prístavba je päťpodlažný objekt, zachovávajúci architektúru pôvodného penziónu, obalenú do moderného dizajnu /zachovaná pultová strecha/.

Dispozičné a prevádzkové riešenie stavby bolo navrhnuté tak, aby čo najviac zohľadňovalo klimatické podmienky miesta stavby - aby sa čo najviac využilo slnečné žiarenie, denné svetlo a úžasné panoramatické výhľady.

Používali sme lokálne

Prírodné materiály

Pri výstavbe používame v čo najväčšej možnej miere lokálne materiály prírodného pôvodu tak aby spľňali požiadavky na kvalitu od klientov a zároveň zapadli do prostredia, v ktorom sú apartmány situované .

Taktiež i väčšinu prác na výstavbe apartmánov realizujú skúsené odborné firmy z nášho regiónu.

Spojením kvalitných prírodných materiálov, poctivého prevedenia prác s výnimočným projektom vzniklo luxusné bývanie ...

Objekt má vstupnú a komunikačnú časť, spoločnú lyžiareň, vertikálna komunikácia je výťah a schodisko. Ostatné priestory sú zázemie, každý apartmán ma svoj vlastný sklad a hlavnú časť tvoria 3 poschodia apartmánov s balkónmi.

Prízemie bude slúžiť ako nová luxusná reštaurácia. Objekt je pripojený na penzión s možnosťou prechodu. Hlavný vstup zo severu je na úrovni prízemia – reštauračná časť, samostatný hlavný vstup do apartmánov je na úrovni 3.NP z južnej časti od miestnej komunikácie a parkoviska.

Kasárne Javorníky

Kasárne Javorníky - turistické a lyžiarske stredisko 1000 m n.m.

Copyright © 2024 REAL PLUS, s.r.o. - Makov [SK] | Pravidlá používania cookies | Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu EDMAX® studio