Okrem výhody času stráveného s Vašimi blízkymi v krásnom a zdravom prostredí je jedným z najvýhodnejších a najbezpečnejších spôsobov investovania, kúpa vlastnej nehnuteľnosti v lokalite s veľkým potenciálom rastu cien a rozvoja.

Moderná architektúra citlivo zasadená do horskej prírody

Nový Resort Javorník

Prečo investovať do kúpy apartmánu v našom Resorte?

Ceny nehnuteľnosti na trhu kolíšu , nie však u výnimočných projektov v lukratívnych lokalitách kde je dopyt vyšší ako ponuka... a to je aj náš projekt.

Zopár faktov

Odpoveď je jednoduchá

  • qxio-ios-arrow-thin-rightinvestícia do nehnuteľnosti v lokalite s vysokým rastom
  • qxio-ios-arrow-thin-rightinvestor ostáva majiteľom Resortu a bude následne jeho prevádzkovateľom a taktiež  správcovskou spoločnosťou apartmánov (nejedná sa o bežný developerský projekt, kde je zámerom investora postaviť - predať - ísť na ďalší projekt)
  • qxio-ios-arrow-thin-rightcelková investícia do Resortu je viac ako 8 000 000 € / 200 000 000 Kč
  • qxio-ios-arrow-thin-rightvýnos z prenájmu bez starosti
  • qxio-ios-arrow-thin-rightprestíž, stávate sa majiteľom atraktívnej nehnuteľnosti
  • qxio-ios-arrow-thin-rightochrana peňazí pred infláciou
  • qxio-ios-arrow-thin-rightpri kúpe na firmu = optimalizovanie hospodárskeho výsledku/benefit pre zamestnancov a obchodných partnerov
  • qxio-ios-arrow-thin-rightv blízkom okolí projekt nemá konkurenciu rozsahom a výnimočnosťou
  • qxio-ios-arrow-thin-rightinvestícia cielená len do apartmánu, ďalšie investície do služieb sú v réžii investora /reštaurácia, wellness,.../
  • qxio-ios-arrow-thin-rightvytvoríme Vám a Vašim blízkym výnimočné priestory na voľné chvíle, kde každý nádych je zdraviu prospešný (klimatické kúpele na dýchacie cesty)

Postaráme sa o váš apartmán

Žiadne starosti

Kúpou apartmánu máte možnosť využiť komplexnú správu prostredníctvom správcovskej spoločnosti, ktorá sa postará o jeho maximálnu možnú obsadenosť. Prípadne si môžete riešiť obsadenosť aj po vlastnej linke.

Týmto si viete zabezpečiť výnos z Vašej investície, ktorý je podstatne vyšší v porovnaní s výnosmi z dlhodobého prenájmu z bytov v mestách a z úrokov v bankách.

Maximalizujte výnosy

Maximálne zhodnotenie

Vďaka kombinácii - TOP polohy v lukratívnej lokalite, unikátneho a štýlového projektu, skúsenosti investora v cestovnom ruchu, je predpoklad zaujímavých výnosov 6% - 10% z investovanej sumy.

V prípade záujmu Vám radi poskytneme viac informácii o predpokladanom vyťažení/výnosov apartmánu z pohľadu majiteľa/prevádzkovateľa penziónu Javorník, ktorý sa už 22 rokov stará o jeho obsadenosť.

Dôkaz o tom, že to robiť vieme, je popredné miesto vo vyťaženosti v regióne (oficiálne zdroje - štatistický úrad, evidencia dani z ubytovania OÚ Makov).

Vysoká miera regulácie výstavby v lokalite a TOP umiestnenie resortu zaručuje, že rast ceny nebude brzdený novými ponukami. Tento projekt je jednou z posledných možnosti, ako získať nehnuteľnosť v lokalite Kasárne Javorníky a zároveň svojím rozsahom nemá konkurenciu.

Kasárne Javorníky - turistické a lyžiarske stredisko 1000 m n.m.

Copyright © 2024 REAL PLUS, s.r.o. - Makov [SK] | Pravidlá používania cookies | Všetky práva vyhradené.

Tvorba webu EDMAX® studio